Statystyka

Użytkowników: 5758
Artykułów: 1612
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 25411739
Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Już wkrótce na naszej scenie Beti & Bobass
beti.jpg
zobacz najnowszy clip

"Beti & Bobass Project" powstał w 2012 roku w Nowym Targu łączy przyjaciół, którzy pragną wyrazić własne marzenia, pragnienia, uczucia muzyczne. Duet to mieszanka różnorodnych stylów i temperamentów co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i atmosferę ich muzyki. Każdy dźwięk zawarty w tej muzyce jest dla nich czymś bardzo.... 
osobistym. Grupa wykonuje covery: rockowe, blues - rock, utwory balladowe, przeboje lat 60/70/80/90, przeboje międzynarodowe, oraz materiał autorski. Wywodzą się z różnych środowisk, a ich muzyczna działalność ma korzenie w bardzo różnych nurtach.

Beata "BETI" Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Absolwentka szkoły muzycznej I i II stopnia w Stalowej Woli, autorka muzyki i tekstów. Finalistka programu tv "Aplauz Aplauz". Saportowała wiele zespołów muzycznych na wielkich scenach takich jak; "Skaldowie", "Perfect", "Lombard", Krzysztof Ścierański.

Kuba "BOBASS" Wilk-multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer, realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, Rzoz. Koncertował w wielokrotnie w Indiach, Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Łotwie, Ukrainie, Słowacji, Niemczech, Bułgarii i Danii. Został laureatem Festiwalu Polskiego Radia programu 2 "Nowa Tradycja", gdzie zdobył Grand Prix w duecie z Agatą Siemaszko. Jest związany z firmą Ernie Bal land oraz Music Mann prezentując gitary basowe. Reprezentował Polskę na Festiwalu Euroradio w Bułgarii w Duecie z Agatą Siemaszko.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »