Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 2 gości

Statystyka

Użytkowników: 5178
Artykułów: 1389
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 19965990

Archiwum

Ferie - relacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
2016ferieart.jpg

    Tradycyjnie  Ośrodek Kultury w Dukli zaproponował dzieciom szereg atrakcji podczas tegorocznych ferii, zajęcia odbywały się w sali widowiskowo teatralnej jak i  nowym Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej.

    Dzieci w wieku od 6 do 12 lat licznie przychodziły na zajęcia prowadzone przez instruktorów: m. in: odbyły się warsztaty kulinarne, gdzie można było się dowiedzieć jak powstają ciasta i samodzielnie przygotować muffiny.

    Odbyły się również konkurs plastyczny, konkurs wiedzy o bajkach i wiedzy ogólnej, zajęcia wokalne a po nich konkurs „Jaka to melodia”. Gościliśmy na lodowisku oraz w dukielskim muzeum. Odbyły się zawody sportowe na hali MOSiR. Największym zainteresowaniem cieszyły się „gry na dużym ekranie” oraz pokazy bajek oraz filmów. Gościliśmy Przedstawiciela Zespołu  Karpackich Parków Krajobrazowych z multimedialnym, edukacyjnym, pokazem o faunie naszych lasów.  

    Codziennie podczas ferii staraliśmy się zapewnić dzieciom drugie śniadanie oraz zróżnicowany program - można było wybrać cos dla dziecka według jego zainteresowań.

    W przedostatni dzień zapaliliśmy ognisko i każdy mógł samodzielnie upiec kiełbasę oraz pianki.

    Na zakończenie ferii odbyło się spotkanie podsumowujące te 10 zimowych dni spędzone razem. Przygotowaliśmy dla uczestników poczęstunek, a każdy otrzymał nagrodę za udział w zimowisku.

    Zainteresowanie jakim cieszyliśmy się w tym roku przerosło nasze oczekiwania – łącznie gościliśmy ponad 60 osób.

Ferie galeria zdjęć
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności