Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5291
Artykułów: 1432
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 20887158

Archiwum

Wystawa "3xŁ" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
„Wystawa 3xŁ”    
   W czwartek 28 września 2017 r. o godzinie 17.00 w Galerii Trangranicznego Centrum Wymiany Kulturalnej odbył się wernisaż prac zatytułowany „3xŁ”. Jego autorami była rodzina Łachów, pochodząca z Miejsca Piastowego, dla której działalność artystyczna jest pasją i sposobem na życie. Córka Natalia wraz z rodzicami - Agatą i Kazimierzem skompletowali różnorodną wystawę, na którą składają się ilustracje, malarstwo i rzeźba.
 
2017wystawa3x.jpg
Natalia Łach – jest absolwentką Liceum Plastycznego w Krośnie, oraz Grafiki na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uzyskała dyplom w pracowni Projektowej prof. Wiesława Grzegorczyka i mgr Marcina Dudka oraz w pracowni Druku Wypukłego prof. Krzysztofa Skróczewskiego i dr Łukasza Cywickiego. Pracuje na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zajmuje się grafiką komputerową i ilustracją.
Agata Łach – ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Miejscu Piastowym. Zawodowo zajmuje się wytwarzaniem obiektów przestrzennych i reliefów ze szkła metodą fusingu. Malarstwo i czytanie to pasje, którym poświęca się w wolnym czasie.
Kazimierz Łach – jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Jarosławiu oraz Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom uzyskał w pracowni Rysunku prof. Doroty Jajko-Sankowskiej. Od ponad trzydziestu lat jest nauczycielem snycerstwa w Liceum Plastycznym w Krośnie. Prowadzi działalność plastyczną w zakresie malarstwa, rysunku i rzeźby. Wystawę można oglądać do 31 października 2017 r. w TCWK przy ul. Trakt Węgierski 38.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności