Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5715
Artykułów: 1592
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 24991343

Archiwum

Inauguracja Roku Akademickiego Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
2018inauguracjaart.jpgInauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 Dukielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku W czwartek 4 października 2018 r. w sali kinowo-teatralnej Ośrodka Kultury w Dukli, odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 Dukielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

    Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu studenckiego „Gaudeamus igitur”. Następnie dyrektor Ośrodka Kultury w Dukli Małgorzata Walaszczyk-Faryj ogłosiła otwarcie nowego – 3 roku akademickiego i powitała Zarząd Stowarzyszenia, zaproszonych gości oraz wszystkich Studentów. Głos zabrał również obecny na Inauguracji Burmistrz Dukli – Andrzej Bytnar. Omówieniem spraw organizacyjnych dotyczących działalności DUTW zajęła się natomiast nowa Prezes Zarządu Stowarzyszenia – Pani Melania Romańczak-Głód. Zaprezentowała harmonogram zajęć dydaktycznych, spotkań edukacyjnych oraz wyjazdów i imprez organizowanych w semestrze zimowym. Na zakończenie uroczystej Inauguracji, krótki program artystyczny wykonało trio instrumentalne Katarzyna Błaż, Piotr Jakieła i Artur Szajna – pracownicy Ośrodka Kultury w Dukli. Tego dnia odbyły się również zapisy na różnorodne formy aktywności takie jak zajęcia taneczne, język angielski, gimnastyka korekcyjna oraz na wydarzenia realizowane w ramach projektu „Dukielski senior kulturowo aktywny”, dofinansowanego przez Gminę Dukla.

   O godzinie 18.00 Studenci mogli uczestniczyć w pierwszym wykładzie w ramach otwartego roku akademickiego, zatytułowanym „W zdrowym ciele, zdrowy duch – co jeść, żeby być zdrowym”, który wygłosiła dietetyk Pani Magdalena Jaskółka.


   Katarzyna Błaż

   Zarząd Dukielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza osoby, które przekroczyły pięćdziesiąty rok życia, do złożenia deklaracji członkowskiej, wstąpienia w szeregi Stowarzyszenia i skorzystania z jego oferty dydaktyczno-kulturalnej. Informacje można uzyskać w biurze DUTW przy ul. Kościuszki 4 w każdy czwartek w godzinach 9.00-10.00. Zapraszamy!


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności