Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 4507
Artykułów: 1249
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 17159459

Archiwum

X Bieg Górski na Cergową Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Start
11 października w Dukli odbył się już X jubileuszowy Bieg Górski na Cergową. Warunki atmosferyczne (ciagły deszcz) tegorocznym biegaczom walczącym o puchar nie sprzyjały, jednak Andrzej Długosz z Rytana pobił rekord trasy ustanawiając nowy czas 22.50 min. W trakcie biegu głównego odbyły się biegi dziecięce w pięciu kategoriach wiekowych. Wszyscy uczestnicy biegu za wywalczone miejsca na podium otrzymali pamiątkowe dyplomy. W biegu głównym nagrody pieniężne a w poszczególnych kategoriach statuetki przygotowane z okazji jubileuszu. W kategoriach biegów dziecięcych zwycięzcy otrzymali puchary, medale koszulki i czapki.





Wyniki X biegu górskiego na górę Cergową  

Dukla 11.10.2009

Klasyfikacja ogólna

REKORD TRASY: 22.50 !!!

Miejsce    Nr startowy      Imię Nazwisko                Klub/Miejscowość                          Kategoria        Czas

1            163                    Andrzej Długosz                              Rytro                                                   C              22:50
2            85                        Daniel Wosik                      UMKS Ostrowia                                           C              23:45
3            86                        Marcin Świerc              WKB Meta Montrail Team                                 C              24:15 
4            113                   Tomasz Brzeski                               Rytro                                                   C              24:59
5            174                 Damian Dziewiński                  ZN Nr 3 Sanok                                          C               25:05
6            105                      Maciej Bierut                     AZS AWF KRAKÓW                                      B               25:19
7            114                    Jakub Przystaś                     SKTJ/Nowy Sącz                                        C               25:45
8            126                        Marcin Bik                                  Głosce                                                 C               26:00
9            110                   Łukasz Szumiec                          JSC Jasło                                             C               26:25
10          106                 Sławomir Szewczyk                L-UKS Burza Rogi                                     C               27:09
11            88                   Mirosław Staniek                    UMKS Ostrowia                                        B                27:17
12          104                   Jan Michałowski                           KRAKÓW                                             C               27:40
13           81                  Mariola Konowalska    CKS B. Częstochowa Montrail Team               J                28:15
14          102                     Hubert Wołosz                 KBGOSIR Krościenko Wyżne                     B                28:31
15           84                   Sylwester Lepiarz                         UMKS Ostrowia                                  B                28:44
16          176                    Grzegorz Fedak                       SGMM SANOK                                       C                 29:11
17           80                  Ludmila Melicherova        JM-DEMOLEX-BARDEJOV                           K                29:49
18          108                      Piotr Smolak                     NAFTA-GAZ KRAKÓW                               D                29:54
19           87                     Krzysztof Szwed               WKB Meta Montrail Team                            D                30:26
20           83                        Piotr Jastrząb                              Lesko                                                D                30:40
21          107                     Bartosz Smolak                             Poraj                                                 C               31:40
22          175                  Franciszek Długosz                         Rytro                                                 D               32:20
23           99                     Mateusz Kowalski                         Sanok                                                B                32:36
24          101                       Mateusz Balon                              Kęty                                                 C                32:46
25           90                     Witold Różewicz                           Wietrzno                                             B                33:06
26           89                 Karolina Mierzejewska             UMKS  Ostrowia                                      I                 33:07
27          151                    Waldemar Czado                GOPR Bieszczady                                    E                34:51
28          115                     Kazimierz Jaros           OSTROWIA Ostrowiec Św.                           D                36:13
29          103                     Gabriela Ekiert          KBGOSIR Krościenko Wyżne                           I                 37:00
30          179                        Jerzy Dybaś                       PEKTOWIN Jasło                                    D                37:57
31          178                 Wojciech Krokowski                     Ekonomic                                            E                40:30
31           96                        Kamil Wajda                                Sanok                                               B                40:30
33           97                      Tomasz Wolanin                           Sanok                                               B                41:14
34           82                     Bartosz Kędzierski                         Krosno                                             C                48:54
35           98                        Jakub Wróbel                              Zarszyn                                             B                51:20
36          177                    Kazimierz Granda                       Lotos Jasło                                        G                51:50
37           93                    Klaudia Szczepanik                        Krosno                                             J                 58:14
38           94                        Agata Skibicka                       Horyniec-Zdrój                                      I                 58:25
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności