Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 2 gości

Statystyka

Użytkowników: 5175
Artykułów: 1385
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 19955487

Archiwum

Balmuz 2011
balmuz
Balmuz 2011
6 marca zespół "Trio Band" wystąpił na kolejnym już XII Balmuzie imprezie taneczno-muzycznej w Miejscu Piastowym. W tym roku wystąpiło dziewięć kapel: zespół "Oskar", Ivo Stars, Ivo Dixie Jazz Band, Groovinscy, K-5, Dreams, Okey i Maska.

 
"Złote Gody" par małżeńskich
gody
Złote Gody
1 marca zespół "Szarotka" swoim występem uświetnił uroczystość wręczenia Jubilatom medali, która odbyła się w Myzeum Historycznym-Pałac w Dukli. Zespołó Szarotka z okazji Złotych Godów pragnie złożyć wszystkim Jubilatom życzyenia:

Galeria zdjęć


Wszelkiej pomyślności,

pociechy z dzieci i wnuków,
zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

 
miejsce na podium
Image
Klaunada 2011
12 lutego 2011r. na sali teatralnej w Rakszawie odbył sie już VIII Przegląd Zespołów Tanecznych "Klaunada". W tegorocznym konkursie podziwiać można było ponad 30 prezentacji w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii młodziezowej wystąpil zespół "Gabi" działający przy Ośrodku Kultury w Dukli. Swoim wystepem podbił serca jury i uklasował się na II miejscu otrzymując w nagrodę 250zł, dyplom, oraz materiały promocyjne.
 
FERIE 2011
Image
Odpoczynek po basenie
Ferie zimowe z OK w Dukli stały się już tradycją. W dniach od 17 do 27 stycznia w sali kina "Promień" odbywały się zajęcia dla dzieci zorganizowane przez pracowników Ośrodka Kultury. Ponad 30 uczestników z wielkim zaangażowaniem brało udział w różnego rodzaju zajęciach zarówno rekreacyjnych ( przygotowywanie potraw) czy sportowych (turniej darta), Półmetek ferii wyznaczyło ognisko. Dzieci ten dzień spędziły w parku gdzie po zabawach na śniegu zajadały sie pieczoną kiełbasą. Niewątpliwie największą frajdą był całodzienny wyjazd na lodowisko i basen, uwieńczony kalorycznym deserem w McDonaldzie Wszystko odbywało się w wyjątkowej atmosferze radości i zabawy, a co najważniejsze pod czujnym okiem dorosłych. Jak się można domyślać na zakończenie ferii, wszyscy przy herbatce i pizzy wspominali wspólnie spędzony czas. Uczestnicy odebrali dyplomy za uczestnicttwo w zajęciach oraz nagrody zdobyte w turniejach. Ośrodek Kultury dziękuje pani Magdalenie Krówce i Annie Stępień za pomoc podczas wyjazdów z dziećmi. Zapraszamy za rok.
 
Kolędy i Pastorałki 2011
kolędy
I Miejsce- KAMILA KULA
14 stycznia odbył się IV Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych wykonawców. KOMISJA W SKŁADZIE: przew: Krystyna Stańkowska, Belcik Iwona , Anna Masternak po obejrzeniu i wysłuchaniu 100 prezentacji konkursowych postanowiła przyznać....    
Czytaj całość
 
szkolny konkurs kolęd i pastorałek
Image
laureat - Julia Tyc
11 stycznia w sali kina „Promień" odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Imprezę przygotowała Pani Cecylia Ganczarska, Renata Cieśla i Renata Jakieła. Konkurs skierowany był do uczniów klas I, II i III Skoły Podstawowej. Jury w składzie Małgorzata Walaszczyk - Faryj, Norbert Uliasz, Piotr Jakieła po wysłuchaniu 60 prezentacji postanowiło nagrodzić i wyróżnić 20 dzieci. Zwycięzcy zostali nominowani do Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Nagrody ufundowało Szkolne Koło „Przyjaciół Dzieci" i Ośrodek Kultury.

 
II Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek
łęki
Łęki Dukielskie
6 stycznia 2011r. 19 zespołów z Powiatu Krośnieńskiego oraz - gościnnie - zespół "Makovica" ze Śvidnika, spotkało się na II Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek organizowanym wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Krośnie i Stowarzyszenie Kulturalno-Rekreacyjne „Jedność” w Łękach Dukielskich. Przegląd rozpoczął się uroczystą Mszą św. w intencji organizatorów i zespołów....

Czytaj całość
 
"Śladami Maryi"
Image
19 grudnia br. tradycyjnie w Ośrodku Kultury w Dukli odbył się uroczysty Wieczór Wigilijny. Pomimo strasznej zamieci śnieżnej, sala zapełniła się najwierniejszymi widzami. Zespół „SZAROTKA” od lat główna „gwiazda” wieczoru przygotował nowe widowisko teatralne pt. „Śladami Maryi”. Treścią widowiska była historia ludzkości i ich słabości– od pierwszych rodziców Adama i Ewy aż do narodzin Jezusa. Po spektaklu Burmistrz Gminy Dukla uroczyście złożył wszystkim życzenia świąteczne dzieląc się opłatkiem. Podczas wspólnego kolędowania wszystkich przybyłych Ośrodek Kultury ugościł pierożkami z grzybami, wigilijnym barszczem oraz ciastem. Panowała prawdziwie rodzinna atmosfera.

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 541 - 558 z 614

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności