Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 2 gości

Statystyka

Użytkowników: 5175
Artykułów: 1385
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 19955324

Archiwum

Bieg Górski 2010
Image
Bieg Górski na Cergową
16 października odbył się w Dukli XI Bieg Górski  na Cergową (716 m n.p.m).  W biegu głównym wzięło udział 48 zawodników a w towarzyszących ulicznych biegach dzieciecych 110 zawodników.  Pogoda w tym roku oszczędziła zawodników i szczyt góry ceregowskiej można było zdobyć suchą nogą. Nalepszym zawodnikiem, tegorocznego biegu, okazał się Andrzej Długosz z Rytna z czasem 00.21.44 min. Ośrodek Kultury ufundował nagrody rzeczowe, puchary i  pamiątkowe dyplomy a Gmina Dukla nagrody pieniężne. Pomiarem czasu zajęła sie firma TIMEPRO. Ośodek Kultury dziękuje za pomoc w realizacji biegu dukielskiej jednostce policji, pogotowiu ratunkowemu, grupie GOPR oraz niezastapionym strażakom z Iwli.

 
IV Festiwal Kultury Pogórzańskiej
ryglice
Festiwal - Ryglice
Zespół "Szarotka" 12 września wystąpił na IV Festiwalu Kultury Pogórzańskiej w Ryglicach. Na festiwalu wystąpiło 8 zespołów:  Zespół „Stryki i Wujanki" ze Strzyżowa, Zespół ludowy „W Kuźni u Kowala" z Kowalowej, Kapela „Dębiczanie" z Dębicy, Grupa śpiewacza „Barwy Jesieni" ze Strzyżowa, Grupa śpiewacza „Dębiczanie" z Dębicy, Kapela „Zalasowianie" z Zalasowej, Zespół „Beskidy" z Dominikowic. Zespół Szarotka dziękuje organizatorom festiwalu za poczęstunek i miłą ludową atmosferę
. 
Siatkówka
Image
Wakacyjna siatkówka
7 sierpnia został rozegrany Wakacyjny Turniej Piłki Siatkowej. Do turnieju zgłosiły się cztery drużyny: Jacki I, Jacki II, Jacki III i SKS Dukla. Turniej rozegrano w systemie „każdy z każdym”. Po zakończeniu wszystkich meczy
miejsce I
zajęła drużyna SKS DUKLA,
miejsce II
– JACKI I i
miejsce III
– JACKI III.

Dla zwycięzców organizator ufundował nagrody rzeczowe, puchary i pamiątkowe dyplomy.

 
"Błotna" Piłka Nożna
piłka
ekstremalne warunki
25 lipca został rozegrany Turniej Piłki Nożnej Klubów Sportowych i Stowarzyszeń o Puchar Burmistrza Gminy Dukla. Pogoda nie rozpieszczała uczestników rozgrywek. Padający przez cały dzień deszcz nie oszczędził nikogo. Mimo ekstremalnej pogody chęć wzięcia udziału w turnieju wyraziło 8 drużyn- „GRODZISKO” - Wietrzno, „ZORZA” - Ł Dukielskie, „OLDBOYS” - Ł. Dukielskie, „OKS HUSARIA” - Dukla, „HURAGAN” - Jasionka, „PRZEŁĘCZ” - Dukla, „BESKID” - Równe, „IWEŁKA” - Iwla. Początkowe mecze rozegrano w przyzwoitych warunkach, lecz każdy następny był wyczynem dla zawodników. Zawodnicy z wielkim poświęceniem rywalizowali o tytuł najlepszej drużyny. Kiełbaska z grilla i „napoje chłodzące” dodawały sił w walce na stadionie. Ekstremalne mecze finałowe wyłoniły następujące miejsca na podium:

I miejsce „PRZEŁĘCZ” Dukla
II miejsce „OLDBOYS” Ł. Dukielskie                                                             
III miejsce „ZORZA” Ł. Dukielskie
IV miejsce „HURAGAN” Jasionka.
Pozostałe drużyny  V-VIII miejsce.


Organizator nagrodził zwycięzców pucharami i nagrodami rzeczowymi, ktore wręczył burmistrz Gminy Dukla  pan Marek Górak .
Zapraszamy za rok.
 
"Sportowe Lato 2010"
piłka
wakacyjna piłka
23 lipca odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej „Piątek” kat. gimnazjum. Po rozegraniu wszystkich meczy
miejsce I zajęła drużyna „Dukla”,
miejsce II drużyna „Łęki Dukielskie i
miejsce III drużyna „Trzciana"

Drużyny, które zajęły miejsce na podium zostały nagrodzone pucharami i nagrodami rzeczowymi.

 
Tenis Ziemny
tenis
I miejsce
W dniu 21 lipca odbył się Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego z cyklu "Sportowe Lato 2010 ". Turniej odbył się przy pięknej upalnej słonecznej pogodzie. Mimo zgłoszenia się tylko 6 zawodników atmosfera turnieju przebiegała w miłym klimacie. Walka w poszczególnych pojedynkach była bardzo zacięta. Po meczach finałowych organizator uhonorował najlepszych uczestników pamiątkowymi dyplomami, pucharami i nagrodami rzeczowymi. W przyszłym roku liczymy na większą ilość chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy za rok.

Wyniki turnieju:
I miejsce – Wiktor Dembiczak
II miejsce – Arkadiusz Bożętka
III miejsce – Krystian Frączek

 
Folklor w Łękach Dukielskich
Łęki
Folklor w Łękach
Jak w poprzednim roku tak i w bieżącym 18 lipca Ośrodek Kultury został zaproszony na VI już edycję Spotkań Folklorystycznych w Łękach Dukielskich. Zapewniliśmy obsługę akustyczną spotkania. Przy tej okazji mieliśmy możliwość pooglądać i posłuchać wspaniałe zespoły z kraju i z zagranicy.    więcej...

 
Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej
turniej
Wakacyjny Turniej
16 lipca na boisku tartanowym odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej"PIĄTEK"-SPORTOWE LATO 2010 w kat. szkoła podstawowa. W turnieju wystartowało trzy drużyny FC Teodorówwka, FC Osiedle i Inter United, które stoczyły rywalizacje w systemie "każdy z każdym". Mimo upalnej pogody drużyny walczyły o pierwsze miejsce i nagrody. Po zakończeniu rozgrywek organizator wręczył drużynom puchary i nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
Wyniki meczy:
FC Teodorówka  3-0  FC Osiedle
FC Osiedle          0-1  Inter United
FC Teodorówka 7-2 Inter United
Wyniki turnieju:                                                 Galeria zdjęć
 I    miejsce - FC Teodorówka
 II   miejsce - Inter United
 III  miejsce - FC Osiedle


 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 559 - 576 z 614

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności