Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5226
Artykułów: 1422
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 20479802

Archiwum

Taniec2011
Image
Laureaci konkursu z Łęk Dukielskich
13 maja 2011r. w sali kina "Promień" odbył się Gminny Konkurs Mini Playback Show i XIII Gminny Konkurs Tańca. Komisja w składzie: Paulina Leśniak, Małgorzata Walaszczyk-Faryj i Norbert Uliasz, po burzliwych obradach postanowiła przyznać następujące wyróżnienia i miejsca na podium.

Czytaj całość
 
poezja
Image
.
  
Ośrodek Kultury ogłosił konkurs na najpiękniejszy wiersz o Janie Pawle II. 29 marca zebrała się komisja w składzie: Krystyna Boczar Różewicz redaktor naczelny DPS ( przew. komisji) oraz członkowie redakcji DPS i postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:Szkoła podstawowa

I miejsce Hubert Krakowski – Dukla
I miejsce Krystyna Mazur -Wietrzno
II miejsce Beata Turczyńska – Wietrzno
III miejsce Kamila Knap - Wietrzno

Gimnazjum

I miejsce Monika Jastrzębska –Łęki Dukielskie
II miejsce Klaudia Dobrowolska -Jasionka(Papieżowi w hołdzie)
Wyróżnienie – Głód Paulina- Jasionka

Nagrodzone wiersze...                  

Czytaj całość
 
konkurs piosenki
Image
Natalia Fydryk - Grand Prix
29 kwietnia 2011r. w sali kina "PROMIEŃ" odbył się XIX Konkurs Piosenki, Poezji i Prozy o Tematyce Religijnej. W konkursie udział wzięło ponad 100 uczestników a rywalizowali oni w pięciu kategoriach wiekowych. Nagrody dla zwycięzców tegorocznego konkursu ufundowali: Agencja Rynku Rolnego w Rzeszowie, Urząd Gminy i Ośrodek  Kultury w Dukli. Komisja artystyczna w składzie: Przewodniczący - Krzysztof Zajdel, Krystyna Stańkowska ks. Krzysztof Sobiecki i Norbert Uliasz postanowiła przyznać następujące wyróżnienie i miejsca na podium:


Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny
janpawel
plastyka 2011
21 kwietnia 2011r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „DROGA JANA PAWŁA II DO BEATYFIKACJI". Komisja w składzie Krystyna Boczar Różewicz, Nina Szczurek, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz po obejrzeniu 83 prac plastycznych, mając na uwadze szczególnie zgodność pracy z tematem konkursu oraz poziom wykonania, postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia...

 

Czytaj całość
 
konkurs

Image
Praca zbiorowa ZS w Wietrznie
Komisja w składzie: Przew. Krystyna Boczar-Różewicz, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz,  po obejrzeniu 145 prac konkursowych postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach następujące miejsca i wyróżnienia:


 
Rozpoczęcie sezonu
Image
Sezon 2011 OTWARTY
3 kwietnia 2011r. o godzinie 13.00 motocykliści rozpoczęli Sezon Motocyklowy Beskidu Niskiego mszą św. na Pustelni w Trzcianie. Na mszę św. celebrowaną przez ojca z sanktuarium św. Jana z Dukli oo. Bernardynów przybyło 700 zmotoryzowanych. Przygotowaniem imprezy zajęli się Tomasz Czajkowski, Ośrodek Kultury w Dukli oraz Urząd Gminy.

        Galeria zdjęć
 
Balmuz 2011
balmuz
Balmuz 2011
6 marca zespół "Trio Band" wystąpił na kolejnym już XII Balmuzie imprezie taneczno-muzycznej w Miejscu Piastowym. W tym roku wystąpiło dziewięć kapel: zespół "Oskar", Ivo Stars, Ivo Dixie Jazz Band, Groovinscy, K-5, Dreams, Okey i Maska.

 
"Złote Gody" par małżeńskich
gody
Złote Gody
1 marca zespół "Szarotka" swoim występem uświetnił uroczystość wręczenia Jubilatom medali, która odbyła się w Myzeum Historycznym-Pałac w Dukli. Zespołó Szarotka z okazji Złotych Godów pragnie złożyć wszystkim Jubilatom życzyenia:

Galeria zdjęć


Wszelkiej pomyślności,

pociechy z dzieci i wnuków,
zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 559 - 576 z 638

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności