Szkolenie "Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim"

17-03-2021
OŚRODEK KULTURY W DUKLI zaprasza do udziału w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie krośnieńskim”.
Celami projektu są: podniesienie kompetencji i kwalifikacji pracowników kultury, rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży poprzez atrakcyjne i perspektywiczne zajęcia oraz wyposażenie placówek kultury w sprzęt służący organizacji zajęć i warsztatów.
Czego dowie się Twoje dziecko?
Podczas szkolenia pozna cyfrowe narzędzia przydatne w szkole. Dowie się, jak tworzyć prezentacje, posługiwać się programami tekstowymi i arkuszami kalkulacyjnymi. Pozna zawiłości netykiety, a także sposoby na prezentowanie się w sieci. Nauczy się rozpoznawać nieprawdziwe treści i jak bezpiecznie korzystać z portali internetowych. A co najważniejsze, dowie się w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie podczas pracy przy komputerze.
Wszelkie niezbędne informacje pod numerem telefonu: 662-054-407. W programie uczestniczyć mogą dzieci i młodzież (10-18 lat).
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).
integrity="sha384-q8i/X+965DzO0rT7abK41JStQIAqVgRVzpbzo5smXKp4YfRvH+8abtTE1Pi6jizo" crossorigin="anonymous">