Zabawa Fotograficzna "Czyje to ślady"

13-01-2021
Dziś prezentujemy zasady kolejnej propozycji kreatywnego spędzenia wolnego czasu podczas ferii zimowych. Do zabawy zapraszamy wszystkich fanów fotografii.
Temat na dziś
„Czyje to ślady?”
Wskazówka: Znajdzie w domu lub na podwórku ślady czyjejś obecności i udokumentujcie „wizytę Waszego gościa” na fotografii. Zachęcamy do pomysłowego i niestereotypowego uchwycenia tematu.
Zapoznajcie się z regulaminem zabawy i prześlijcie gotowe prace dziś do PIĄTKU do godziny 16.00 na wskazany w regulaminie profil Messenger wraz ze zgodą.
REGULAMIN „ZABAWY FOTOGRAFICZNEJ”
1. W „Zabawie fotograficznej” będziecie musieli zmierzyć się z 3 zadaniami, pobudzającymi kreatywność i umiejętność uważnego patrzenia na otaczający nas świat.
2. Przez trzy kolejne dni na naszym profilu facebookowym będą się ukazywać tematy, które należy uchwyć na fotografii.
3. W dniu ogłoszenia tematu zadania zróbcie 1 zdjęcie, ukazujące Waszą interpretację zagadnienia i nadajcie mu tytuł.
4. Gotową fotografię wraz ze zdjęciem wypełnionego, czytelnego zgłoszenia i zgody rodo prześlijcie na: https://www.facebook.com/profile.php?id=100015344625749
5. Nadesłane prace opublikujemy na naszym profilu facebookowym oraz na stronie www.okdukla.pl. w terminie 18-22 stycznia 2021 r. jako dokumentacja tegorocznych ferii, która da również możliwość skonfrontowania swoich pomysłów z innymi. Nie jest to konkurs ale rozwijająca, kreatywna zabawa.
Zgłoszenie udziału w „Zabawie fotograficznej”
Nazwisko i imię uczestnika...........................................................................................................
Tytuł fotografii…………………………………………………………………………………………………………………………
Temat zadania fotograficznego....................................................................................................
Imię i nazwisko opiekuna, nr telefonu. ........................................................................................
Biorąc udział w zabawie wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OŚRODEK KULTURY z siedzibą w DUKLI, UL. KOŚCIUSZKI 4 w celu promocji w galerii zdjęć i video na stronie internetowej www.ok.dukla.pl i profilu facebookowym. Wiem, że podanie danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo kontroli przetwarzania danych, prawo dostępu do treści swoich danych.
....................................................................
(podpis opiekuna)
integrity="sha384-q8i/X+965DzO0rT7abK41JStQIAqVgRVzpbzo5smXKp4YfRvH+8abtTE1Pi6jizo" crossorigin="anonymous">