Podsumowanie projektu - BARDZO MŁODA KULTURA

13-11-2023
Dnia 3 listopada 2023 r. w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbyła się „Podkarpacka Giełda Dobrych Praktyk” – podsumowanie pierwszego roku III edycji projektu Bardzo Młoda Kultura 2023-2025.
W wydarzeniu uczestniczyła delegacja z Ośrodka Kultury w Dukli, który był jednym z jedenastu beneficjantów realizujących swoje Inicjatywy w ramach zawartych partnerstw. Wraz z Dyrektor Małgorzatą Walaszczyk-Faryj i pracownikami OK Dukla w spotkaniu udział wzięli partnerzy Bohdan Gocz oraz Gabriela Gniady, która była jednocześnie współkoordynatorem, a także przedstawiciele młodzieży biorącej w nim udział: Hanna Janik, Zuzanna Skrzęta oraz Jakub Parylak. Uroczystość była wspaniałą okazją, do poznania się i wymiany doświadczeń. W pierwszej części spotkania wszyscy beneficjenci otrzymali dyplomy i statuetki, a także zaprezentowali swoje projekty w przygotowanych specjalnie na tą okazję prezentacjach. W imieniu OK Dukla Inicjatywę „Młodości zamierzenia, a doświadczenie” omówiła Dyrektor Małgorzata Walaszczyk-Faryj. Następnie wszyscy obejrzeli wystawę prac powstałych w ramach tegorocznej edycji. Na zakończenie wizyty w Przemyślu delegacja z Dukli została zabrana na krótką wycieczkę po tym pięknym mieście przygotowaną przez pracowników CK.
Ośrodek Kultury składa serdeczne podziękowania dla partnerów, którzy z zaangażowaniem i wielką otwartością realizowali wraz z nami zamierzone zadania, a także młodzieży, której liczba przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
W całym projekcie udział wzięło łącznie 143 osoby w wieku 13-24 lat, w tym 28 osób skorzystało z więcej niż jednej propozycji.
Najlepszym opisem niech będzie film promujący Inicjatywę, którego autorem jest Gabriela Gniady. Życzymy miłego oglądania!

integrity="sha384-q8i/X+965DzO0rT7abK41JStQIAqVgRVzpbzo5smXKp4YfRvH+8abtTE1Pi6jizo" crossorigin="anonymous">