Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5715
Artykułów: 1592
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 24991370

Archiwum

WARSZTATY TEATRALNE, FOTOGRAFICZNE I TWORZENIA BIŻUTERII Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
W minionym tygodniu, w dniach 6-10 sierpnia 2018, odbył się ostatni etap projektu „Wakacje z kulturą", realizowanego przez Ośrodek Kultury, a finansowanego ze środków budżetowych Gminy Dukla. Pani Katarzyna Lewandowska z Akademii Twórczego Rozwoju „Zakątek z Rzeszowa przeprowadziła „Warsztaty teatralne, fotograficzne i tworzenia biżuterii".

W poniedziałek, środę i w czwartek początkujący pasjonaci fotografii poznawali sztukę poprawnego robienia zdjęć. Wraz z Panią instruktor zajęli się fotografią krajobrazową i portretową. Uczestnicy warsztatów musieli wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną w praktyce, podczas plenerów i wykonując „zadania domowe". Zrobione fotografie były wspólnie omawiane, a następnie wybrano najlepsze z nich. Zdjęcia zostały wywołane i zakomponowane w ciekawą wystawę.
2018_warsztaty_fotografii.jpg
We wtorek i w piątek odbyły się „Warsztaty tworzenia biżuterii". Pod okiem Pani Katarzyny, uczestniczki poznały techniki wykonywania biżuterii artystycznej z kamieni naturalnych, koralików, drewna oraz metodą filcowania na mokro. Efektem pracy są piękne kolczyki, bransoletki, pierścionki i broszki, które od teraz z pewnością będą dopełniały stylizacje dziewczyn.
2018_warsztaty_tworzenia_biuterii.jpg

Od poniedziałku do piątku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury trwały zaś „Warsztaty teatralne", podczas których zostało przygotowane przedstawienie „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Zanim przystąpiono do realizacji bajki dzieci wykonały szereg zabaw i gier rozwijających umiejętności aktorskie. Samodzielna praca nad scenariuszem w zaciszu domowym i wyczerpujące próby zaowocowały wystawieniem spektaklu na dukielskim rynku podczas finału projektu.


2018_warsztaty_teatralne.jpg
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności