Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5741
Artykułów: 1601
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 25261132

Archiwum

WAKACJE Z KULTURĄ Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
2018_wakacjezkultur.jpgW słoneczne niedzielne popołudnie 12 sierpnia 2018 r. na dukielskim rynku odbyła się impreza dla dzieci i młodzieży zatytułowana „Wakacje z kulturą".

Główny punkt programu stanowił finał projektu o tej samej nazwie, realizowanego przez Ośrodek Kultury w Dukli, a finansowanego ze środków budżetowych Gminy Dukla. Na scenie zaprezentowano efekty cyklu warsztatów artystycznych: spektakl „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" oraz wystawę składającą się z wykonanych przez dzieci i młodzież kukiełek, malowanych witraży, biżuterii i fotografii. Publiczność wysłuchała również utalentowanych mieszkanek Gminy, które z powodzeniem startują w konkursach wokalnych organizowanych przez Ośrodek Kultury. W piosenkach polskich i zagranicznych zaprezentowały się: Oliwia Bobula, Urszula Jakieła, Joanna Kawulok, Zofia Baran i Aleksandra Dyszkowska. W międzyczasie na płycie rynku rozegrano szereg konkursów i zabaw z nagrodami. Tak jak dwa lata temu o wygraną w konkursie „Mój przyjaciel pies" walczyły sympatyczne pieski wraz ze swoimi właścicielami. Po zaciętej rywalizacji, komisja konkursowa wybrana spośród publiczności, przyznała następujące miejsca:
1 miejsce - Zuzi Guzik i Lukiemu
2 miejsce - Milence Przymusiak i Pusi
3 miejsce - Dominikowi Bała i Niko.
Zwycięzcy otrzymali bony pieniężne na zakup karmy i akcesoriów dla swoich pupili. Nagrody można było zdobyć również biorąc udział w konkurencjach zespołowych, sprawdzających siłę, współpracę i zwinność, takich jak: przeciąganie liny, wyścig z balonem oraz rzucanie piłeczką do kapelusza. Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród osób startujących, ale i kibicującej zawodnikom publiczności. Na zakończenie wspólnego wieczoru odbyło się disco karaoke, podczas którego chętne dzieci śpiewały swoje ulubione przeboje.          

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

There are no upcoming events currently scheduled.
Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności