Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Statystyka

Użytkowników: 5715
Artykułów: 1592
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 24991266

Archiwum

Plastyka, Poezja i Piosenka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
2019artrelpios.jpg

W dniu 24 maja 2019 w Sali widowiskowo-teatralnej Ośrodka Kultury w Dukli odbył się XXVII Gminny Przegląd Piosenki, Plastyki i Poezji o Tematyce Religijnej. Komisja w składzie Irena Zięba, Mateusz Such, o. Kalikst Piotrowski i Artur Szajna postanowili wyróżnić i nagrodzić następujące osoby:
KAT I (do klasy „0” włącznie)
Wyr: Zuzanna Szczurek (SP Iwla)
Hubert Kolasa (SP Łęki Dukielskie)
KAT II (klasy I – III) WIERSZ
I miejsce : Amelia Dubiel (SP Iwla)
II miejsce: Zofia Szajna (SP Iwla)
III miejsce: Szymon Cichoń (SP Iwla)
PIOSENKA :
I miejsce : Gabriela Albrycht (SP Równe)
II miejsce: Wiktoria Karaś (SP Łęki Dukielskie)
III miejsce: Paulina Długosz (SP Wietrzno)
KAT III (IV – VI) WIERSZ
I miejsce : Gabriela Mikołajczyk (SP Iwla)
II miejsce: Lena Pietruszka (SP Wietrzno)
III miejsce: Joanna Czaja (SP Łęki Dukielskie)
III miejsce: Klaudia Mikołajczyk (SP Iwla)
Wyr. : Małgorzata Belcik (SP Dukla)
Wyr. : Oliwia Szczurek( SP Iwla)
Wyr. : Julia Głód (SP Dukla)
PIOSENKA :
I miejsce : Marcelina Albrycht (SP Równe)
II miejsce: Filip Wołtosz (SP Jasionka)
III miejsce: Martyna Jakieła (SP Jasionka)
III miejsce: Sabina Sereda (SP Iwla)
Wyr. : Miłosz Wiatr (SP Wietrzno)
Wyr. : Eliza Kowalska (Studio „FLOW”)
Wyr. : Maja Czekaj (indywidualnie)
KAT IV (klasy (VII, VIII i gimnazjum) WIERSZ
I miejsce : Amelia Pilarska ( Dukla)
II miejsce: Natalia Urbanik (Wietrzno)
III miejsce: Maciej Agaś (Tylawa)
Wyr. : Wacław Czupiński (Iwla)
Wyr. : Aurelia Gierlicka ( Łęki Dukielskie)
PIOSENKA :
I miejsce : Zuzanna Szczurek (Równe)
II miejsce: Sylwia Kotłowska (Jasionka)
II miejsce: Joanna Kawulok (Głojsce)
III miejsce: Izabela Cygler i Martyna Trzebunia (Tylawa)
Wyr. : Oliwia Bobula (Dukla)
KAT V - SZKOŁY ŚREDNIE I DOROŚLI
I miejsce : Teresa Szczurek (ŚDS Cergowa)
I miejsce : Anna Witek (ŚDS Cergowa

WYNIKI CZĘŚCI PLASTYCZNEJ :

KAT I – III
I Gabriela Albrycht (Równe)
II Wiktora Wódczyńska (Tylawa)
Wyr. Kevin Patla (Równe)
Wyr. Kinga Szczepanik (Równe)
KAT IV – VI
I Karolina Gałka (Dukla)
I Aleksandra Kurowska (Łęki Dukielskie)
I Ewa Uliasz (Wietrzno)
II Julia Plebanek (Iwla)
II Martyna Dołęgowska (Równe)
II Sonian Uliaszyk (Równe)
III Anna Kłap (Równe)
III Kamila Gałka (Dukla)
Wyr. Szymon Kręłżałek (Łęki Dukielskie)
Wyr. Julia Węgrzyn (Łęki Dukielskie)
Wyr. Marcelina Albrycht (Równe)
KAT VII – GIM
Wyr. Aleksandra Lenart (Iwla)
Wyr. Daria Bauch – (Dukla)
Wyr. Lena Woźniak – (Iwla)

KAT DOROŚLI
I Krok Roman
I Ania Belcik
II Ania Witek
Wyr. Monika Jakieła
Wyr. Iwona Kozak
Wyr. Jadwiga Borek
Wyr. Teresa Szczurek


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności